Ice Skating

8. října 2013 v 20:28 | Maiki |  K-Pop FanFiction
Hello! ^^
Takže, je úterý a to znamená povídku! Wheeey! ^^
A vzhledem k tomu, že poslední dobou nic jinýho nepíšu, tak je to opět OneShot s B.A.P !! :D Když mě fakt teďka nic jinýho nebaví xDD
Nom... Vzpomněla jsem si dneska na bruslák a napadla mě tahle situace... :33
JO! xDD Jak jsem si dneska vzpomněla na ten bruslák, tak jsem si vzpomněl na jeden můj mega fail!! xD Deme už s holkama domů, tam jak sou ty lavičky (celý se to muselo obcházet -.-) a du, du, holky přede mnou a já najednou bum! A jenom vidim jak mi letí čepice! xD Holky výtlem jak hovado a já čučela jak puk o.o ... Provázek nataženej přes celou dýlku tý uličky, ještě na něm myslim byla cedule a já do toho suverénně vejdu a ono mě to odpinkne... xDD Když si na to vzpomenu, umírám.. ach bože, já sem lama!!! :DDD
btw: Nenutim to nikoho číst, je to takový... fujky xP Takže to radši házim po perex ;)


Název: Ice Skating
Fandom: B.A.P
Pairing: Banglo - Bang YongGuk x Choi Junhong (Zelo)
Warning: yaoi
Story by: Maiki (me)
OneShot
"Uah!" ozval se přidušený výjek a následně dutá rána.
"Hyung, jsi v pořádku?" zeptal se se smíchem Zelo a snažil se pomoct staršímu na nohy.
"Asi jsem si narazil kostrč…" zamrmlal starší a neohrabaně se postavil. Byl rád, že znovu nespadl. Příště, až ho bude mladší přemlouvat, aby šli si zabruslit, rázně to zamítne! Nebo se zmrzačí…
"Zelo-ah, jdu si sundat bundu. Je mi vedro." Usmál se Guk a pomalu se šoural k výstupu z kluziště a následně k místu, kde měli věci. Zela napadlo, že by mu mohl pomoct, ale tenhle pohled se mu líbil víc. Vždy mužný a oslňující Bang YongGuk, pevný jako skála se teď plácal jako kuře a snažil se dostat se ke svému cíli. No, naštěstí se mu to povedlo bez pádu.
Junhong čekal na svého přítele opřený o mantinel, když se k němu postavil stejně vysoký mladík a mlsně se na něj podíval.
"Čekáš na někoho?" zeptal se svůdným hlasem. Junhong mu věnoval vraždící pohled a přikývl. "Jo, jsem tu s přítelem. Můžeš prosím odejít?" zeptal se slušně. Ale mladík se odradit nenechal.
"Hmm, ale já tady nikoho nevidím. Co takhle se někam vytratit a trochu si pohrát?" mladík natiskl Zela na sklo mantinelu, jednou rukou ho chytl za pas a druhou ho pohladil přes zadek. "Nech mě!" okřikl ho Zelo a snažil se vymanit z mladíkova sevření. "No tak, nevrť se." Zašeptal mu do ucha a své rty namířil k jeho krku. "Ne…" vydechl Zelo. Bohužel už neměl sílu na to, ho odstrčit, když se mladíkovi rty dotkly jeho citlivého krku. Cítil, jak ho začaly pálit slzy v očích.
"Co si myslíš, že děláš?!" ozval se těsně u nich známý hlas a Junhong byl najednou volný, nikdo ho nedržel. "Hyung!" zvolal nadšeně.
"Co si ty myslíš, že děláš?!" osočil se neznámý a nenávistným pohledem probodával YongGuka. "Já zachraňuju svého přítele z tvých hnusných rukou!" zasyčel YongGuk a popadl mladíka za cíp mikiny. "Jestli se k němu ještě přiblížíš, přerovnám ti kosti v těle…" zavrčel a pustil neznámého, až upadl. Naposledy dvojici věnoval pohled, zvedl se a odbruslil pryč.
"Hyung, já…" začal Zelo, ale Bang ho umlčil objetím.
"Já vím. Viděl jsem to." Zamumlal a stiskl svého přítele ještě pevněji. Mladší přikývl a zabořil hlavičku staršímu do ohbí krku. YongGuk se usmál a vtiskl mladšímu pusu na čelo.

Sice si málem rozmlátil hubu, ale za záchranu jeho přítele před znásilněním mu to stálo. A klidně by si tu hubu cestou rozbil, jenom aby u něj byl v čas..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kagami Miu Sanjo Kagami Miu Sanjo | Web | 13. října 2013 v 16:21 | Reagovat
2 *Elle *Elle | Web | 14. října 2013 v 22:38 | Reagovat

Gukieee *-* to je krásný :33 Muhahahhahaha Bangie jak někoho chytá za mikinu ... *slintá* -> Bangie je naštvanej tak sexy :DD :33 ... jó jak si tenkrát spadla na brusláku xD xD bro jedině ty seš tak úžasně šikovná :DD :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama