Quiet

12. ledna 2014 v 10:26 | Maiki |  K-Pop FanFiction
Whoa! Čus! :D
Takže ehm... původně to tady mělo být už dlouho, jenže... hm... jaksi jsem se musela učit na písemku, kterou jsme ani nepsali xD :D Lol :D ... a teď se na ní musim učit znova :D Posraná psychologie -_- jinak to neřeknu -_- *koukne mírně do leva* téma týdne psychologie? Watafak is that?! -___ je to všudé -_- ... navíc k tomu budeme psát ze zemáku... 13 stránek A4!! Lidi víto, co to je?! Mision Impossible -__- ale vážně... kdo si má pamatovvat všechny známý světový přístavy? Ještě k tomu nějaký kontejneový(dobře Busan si pamatuju xDDD)?! Pak nějaký ty významný letiště... zase mi v paměti uvízlo pouze Tokio a HongKong xD ...možná bych tam ještě něoc z Asie vymyslela, ale vážně, zbytek světa nedávám xDD .. Ach jo... asi 3 měsíce nepíšeme, píšeme si zápisky a pak BUM napíšeme si z půlky sešitu :33 ... ShutUp Bitch -_-
Jo, ale to neni to, co se chtěla xDD
Já sem chtěla přidat dlaší přeloženou povídku xD A až si zase udělá čas, tak sem hodim i tkový kravinky, jako je B.A.P chat atd. :DDDD
Hm k povídce... konenčně sex! :D Lol :DD Ne, ale vážně tam je :D
!!! Povídku jsem jen přeložila!!!


Název: Quiet
Fandom: B.A.P
Pairing: BangHim
Autor: goopeculiar
Translated by: Maiki (me)
Originál: zde
Varování: yaoi (boys love, boyXboy), sexDalší dobře umístěné plácnutí udeřilo do HimChanovi hýždě a on si jen zkousl vnitřek tváře, aby zabránil výkřiku, který mohl roztrhnout ticho. V zrcadle nad umyvadlem uviděl nebezpečný lesk v YongGukových očích když starší znovu napřáhl ruku, připraven plesknout ho znovu. Připravuje se na dopad. Tentokrát nedokáže zabránit hlasitému stenu. Okamžitě ztichne a YongGuk se zastavil.
Jejich oční kontakt trvá věčně. "Co to bylo?" zeptá se nakonec starší chladně a zatahá mladšího za černé vlasy. "Odpověz."
"Omlouvám se." Vyhrkne HimChan. "Je mi to líto, já-já nechtěl-" sekne se uprostřed věty, protože musel zalapat po dechu, když mu starší prudce zvrátí hlavu nazad a opře ji o svou nahou hruď. Rukou, kterou ho plácal po zadku přimáčkl k jeho krku, takže měl potíže s polykáním.
"Omlouvám se, co?" pronesl starší pomalu.
Mladší pískavě dýchal. "Pa-pane. Já… Omlouvám se, pane." Zaskřehotal.
YongGuk se v koutcích úst usměje. Jeho oči jsou přilepené na zrcadle. "Děti spí vedle." Starší mu zavrněl do ucha. Způsob, jakým jeho hlas v takovýhle situacích klesá, způsobuje HimChanovi mrazení v zádech a jeho klouby zbělají, jak se drží hrany porcelánového umyvadla. "Nemůžeme je teď probudit, nebo snad ano?"
"N-ne pane, je mi to líto, pane."
"Budeš zticha, jako hodný chlapec?"
"A-ano pane."
YongGuk se usměje a pustí ho. Ohne ho dopředu, aby měl lepší přístup. HimChanova dokonalá pleť se pomalu červená. Trhne sebou dopředu, když ho starší znovu pleskne po zadku. Stěží zadrží sténání. Starší se zamračí. "Jsi si jistý, že můžeš mlčet? Zastavím, jestli to nedokážeš. Odpověz."
"Prosím." Zaprosil HimChan. Jeho žebrání YongGuk miluje. HimChan cítí, jak rapperův penis pulzuje proti jeho zadku i přes spodní prádlo, které má druhý na sobě. "Prosím." Zašeptal ještě jednou, oči upřené na YongGuka.
Starší přikývne a pustí HimChana úplně. "Zůstaň tady. Nehýbej se. Buď zticha." Přikázal mu YongGuk. Odemkl dveře koupelny a vyklouzl ven, takže se HimChan začal modlit, aby se někomu z mladších členů nechtělo na záchod. Právě teď je ohnutý nad umyvadlem, spací kalhoty a spodní prádlo u kotníků, triko vyhrnuté nahoru až k podpaží. Opravdu, opravdu nechce, aby ho někdo takhle viděl.
Není si jistý, kolik času uplynulo, zatímco poslouchal vlastní puls a bušení v uších, ale když slyšel otevřít a zavřít dveře, jeho dech se zrychlil. "YongGuk?" zakňučel s nadějí v hlase. Nikdo neodpověděl a jeho zachvátila panika. Když spatřil známou hlavu, ulevilo se mu.
YongGuk se tvářil zle. "Neříkal jsem ti, abys byl zticha?" zavrčel. "Odpověz."
"Je mi to líto… pa-pane." Navzdory HimChanově omluvě přišla další tři tvrdá plácnutí, až ho zapálily v zavřených očích slzy. Jeho dech byl nerovnoměrný a třásl se vzdechy. "Je mi to líto, p-pane." Opakuje zoufalým tónem.
"Mělo by." Když HimChan ucítil něco na rtech, otevřel oči a podíval se na YongGuka. Starší držel malý hadřík z nějaké látky a díval se na něj s očekáváním. "Otevři." Nakázal a HimChan poslechl. Strčil mu tkaninu do úst, skoro až ke krku. Málem se zadusil. YongGukovi to bylo očividně jedno, stejně tak HimChanovi. Starší zamrkal. "Mnohem lepší." Zamumlal.
HimChan ztěžka dýchal nosem. YongGuk neudělal žádný pohyb, aby se ho nějak dotkl a mladší začal být netrpělivý. Poškrábal se na krku ve snaze zjistit, co udělá starší za ním, ale ten se díval jinam, tak nic nezmohl. Čekání je nejhorší. Vždycky je nejhorší. Chce jen YongGuka uvnitř sebe, ale YongGuk ho nechával čekat.
Dříve, než očekával, ucítil HimChan ruce na svém zadku, z překvapení sebou trhl. YongGuk ho pevně chytil jednu z jeho půlek, aby je odtáhl od sebe, aby měl lepší přístup k HimChanovu otvoru, kam posléze srčil kluzký prst. HimChanovi svitne, že starší má prsty potažené lubrikantem. Dřív si to neuvědomil, nicméně teď je za to vděčný. Víc než vděčný. Vždy očekával, že to bude spíš na sucho, ale samozřejmě preferuje s mazivem.
HimChan se velmi intenzivně snažil zachovat klid, opravdu se snažil, ale je to těžké. Jeho pulzující penis potřebuje uvolnit. Odsunul se od teplých rukou ve snaze zastavit YongGukovo škádlení. To vedlo pouze k tomu, ale mu YongGuk dal na zadek další z facek, které hrnou slzy do očí. HimChan pevně sevřel oči a zkousl tkaninu v ústech, aby utlumil výkřik, změnil ho na uškrcené kňučení.
Druhá a třetí facka přistála na jeho pozadí. Slzy se volně valily po HimChanově tváři. Sliny mu stékaly po bradě, jak mu tkanina bránila v polykání. Nezdá se, že se by se YongGuk staral o HimChanovi potíže, tvrdě mu stiskl čelist a donutil se na něj podívat v odraze zrcadla. "Trpělivost." Zasyčel mu starší do ucha. HimChan chtěl odpovědět, ale ví, že nemůže. Jen přikývne na znamení, že rozumí. YongGuk se usmíval, když ho pouštěl.
Jednu ruku na jeho zadku, druhou potaženou lubrikantem mu dráždí otvor a koule. Tam a zpátky, nahoru a dolu. Mladší jen kňučí. YongGuk se vůbec nedotýká jeho erekce, ani jednou se jí nedotkl a nemá to ani v plánu. HimChan se za to trochu stydí ale je jeho péčí tolik vzrušený.YongGuk ho stále škádlí prsty proti HimChanově otvoru, aniž by zatlačil dovnitř. Mladší je zoufalý, protože ví, že víc zatím mít nemůže.
HimChan má potřebu zakňučet, když v něm zmizí dva YongGukovi prsty, poněkud hrubě a zároveň ho hrubě plácne přes prdel. HimChan sebou trhne dopředu, pevněji uchopil okraj umyvadla. Tvář má skoro u zrcadla a nechává uniknout sten, který je zadržen hadříkem. YongGuk ho chytne za jeden z boků, aby ho udržel v klidu, když začne prsty hýbat dovnitř a ven rychlým tempem. Roztáhl ho natolik, že bude schopný mít v sobě i něco většího.
Další prst je přidán k prvním dvěma. Pokaždé, když jsou prsty uvnitř, HimChan zakňučí. Pokaždé když zakňučí, dostane tvrdou facku přes zadek. Jenže pro něj je nemožné mlčet. Zejména proto, že YongGuk přesně ví, do jakého úhlu má ohnout prsty, aby se mladšímu rozechvěly nohy. YongGuk samozřejmě ví, jak je to pro HimChana těžké, ale využívá toho.
"Chceš, abych tě ošukal?" zeptal se, rty přitisknuté u ucha mladšího. Ví, že HimChan má slabost pro sprostá slova. YongGuk o něm toho ví příliš mnoho. Z přemýšlení ho vytáhne pohyb uvnitř něj. Látka pohltí sten. "Chceš mě v sobě?" všechno, co HimChan může dělat, je naříkat. Doufá, že jeho oči sdělí vše, co chce.
Naštěstí se zdá, že má YongGuk dneska dobrou náladu. Vytáhne prsty ven a HimChan cítí, jak mu pramínek lubrikantu teče po vnitřní straně stehna. Starší si sundal boxerky a přistoupil blíž k mladšímu. Vyždímal si lubrikant do ruky a pomaže kolem své erekce. Pomalu se blíží k tomu poddajnému zadku mladšího. Pomalu do něj zasune svou erekci. Pár vzdechů unikne z úst staršího, což HimChanovi vůbec nepomáhá.
Mladší kňučí ve snaze, aby si YongGuk pospíšil. V zápětí lituje toho, že vůbec vydal hlásku. Bojí se, jaké napomenutí mu dá starší za jeho netrpělivost, protože pokárat znamená většinou ještě déle a víc dráždit a HimChan si není jistý, kolik toho ještě vydrží. YongGuk se smířil s tvrdou fackou přes zadek. Položí mu ruku na HimChanova záda ve snaze udržet ho v klidu, když ho do něj zasouvá. HimChan cukne bohy zvrátí hlavu na zad. Na tohle tak dlouho čekal. Příliš dlouho.
YongGuk mu sotva dává čas na přizpůsobení a začne do něj přirážet. Drsně a tvrdě, prsty boří do měkkého masa na bocích. HimChanovi prsty pevněji sevřou umyvadlo, až klouby zbělají. Zvuk plácání kůže proti kůži je to, co vyplňuje ticho smíchané s YongGukovým hlubokým a HimChanovým tlumeným sténáním. Ty jsou hlasité, i přes všechny pokusy je umlčet. HimChan byl vždy hlučný.
Známé teplo zaplnilo HimChanovo tělo dříve, než čekal. Známý pocit v žaludku mu oznámil, že není daleko od uvolnění. Otevře oči a podívá se na muže, který do něj zezadu přirážel. Znovu zaskučí ve snaze upoutat pozornost.
Při pohledu do prosebných HimChanových očí YongGuk zvedne obočí. "Co je?" zeptá se chladně. "Co chceš? Chceš se udělat? Je to tak?" mladší se neobtěžuje skrývat svou nedočkavost a přikývne, rapper se zašklebí. Bez zpomalení tempa se natáhne dopředu a vyndá HimChanovi hadřík z pusy. Druhý vdechuje vzduch. "Víš, co máš dělat." Zašeptá mu YongGuk do ucha.
HimChan polkne navzdory skutečnosti, že má ústa zcela vyprahlá. Dívá se do zrcadla, přímo do tváře staršího. Zrcadlo odráží všechny ty slzy a sliny, které má mladší na obličeji. Zadíval se do YongGukových očí. "M-můžu se u-dělat? P-prosím, p-pa-pane?" podaří se mu zakoktat tichým pisklavým hlasem, který nezní hezky.
Zdá se, že to starší zamítne. HimChan téměř zakňučí netrpělivostí. Je to tak těžké. Dokonce to bolí, jak ho dlouhou dobu škádlil. "Proč bych měl?" zeptal se YongGuk Jakmile dokončil větu, přirazil do něj ještě prudčeji, až mladší vykřikl, bez jakéhokoli omezení. "Vidíš? Ani nemůžeš být zticha jako hodný kluk, i když jsem ti to nařídil. Nemůžeš bejt prostě kurva zticha. Opravdu si myslíš, že si zasloužíš udělat se? Odpověz."
Vše, na co se HimChan zmohl, bylo zopakovat to, co řekl už předtím v naději, že se nad ním starší slituje. "M-můžu se u-dělat? P-prosím, pa-pane?"
Starší si povzdychl. "Můžeš." HimChan se skoro rozplakal úlevou, když uvolnil jednu ruku, kterou svíral umyvadlo a omotal prsty kolem svého penisu. YongGuk stáhl ruku. "Uděláš se buď bez pomoci, nebo vůbec."
"Ano pane." Hlesl roztřeseně HimChan. "Děkuji vám, pane."
"Máš štěstí, že jsem na tebe tak hodný." Rapper pevněji sevřel boky, prsty zabořil hlouběji do masa, až se začaly tvořit podlitiny. Zvýšil rychlost a neustále narážel do HimChanovi prostaty. Znovu a znovu, s odpornou přesností, až se mladší udělal. Kousl se do rtu, aby ztlumil sténání, dokud se nevystříká úplně.
"D-děkuju, pane." Kňučí znovu a znovu, jeho vyčerpané tělo se třese po doznívajícím orgasmu. "Děkuju, pane." Obvykle vydrží déle, ale protože se mu delší dobu nedostalo toho potěšení a starší ho navíc hodně škádlil, šlo to rychle. Mezitím se YongGuk se zavrčením udělal uvnitř něj. Na pár vteřin se prsty zaryly ještě hlouběji do HimChanových boků zatímco do něj ještě párkrát přirazil v doznívajícím orgasmu. Opatrně z něj vyklouzne a musí se přidržet umyvadla, aby udržel rovnováhu. Jeho horký dech dopadá na HimChanovu lopatku, což donutí mladšího zachvět se.
O pár okamžiků později se jejich dech uklidnil a YongGuk obejme druhého muže kolem trupu, otočí ho k sobě a přitáhne si ho k hrudi. Políbí ho na potem slanou kůži na krku a bradě. Dovolí HimChanovi opřít jeho hlavu o jeho rameno. Mladší jen ztěžka lapal po dechu a spoléhal na YongGuka, že ho podrží, protože si není jistý, jestli by ho vlastní nohy unesly, kdyby ho pustil.
"Jsi tak krásný." Zašeptal YongGuk prohlížejíc si tvář mladšího. HimChan cítí tep jeho srdce. Starší se zamračí. "Byl jsem na tebe moc tvrdý?" rukou sklouzne dolu k HimChanově oteklé zadnici.
"Víš, že se mi to takhle líbí." Zamumlal odpověď, ale zamračil se. Zítra bude mít co dělat, aby si mohl sednout. Naštěstí mají volno.
"Omlouvám se." YongGuk obejme HimChana ještě pevněji.
"Nemusíš se omlouvat. Chtěl jsem to."Políbí ho HimChan na koutek úst. YongGuk ho chytne za bradu a drží ho tak, aby se nemohl škubnout, poté jejich rty spojí.
Polibek je jemný a trvá jen chvilku. Pak se YongGuk odtáhne a přejedu mu palce po lícní kosti. "Pojďme se osprchovat." Navrhne.
Když se sprchovali, neprohodili ani jedno slovo. Nepotřebují je. Stačí jemné doteky a polibky, to jak ho YongGuk jemně myje a masíruje mu šampon do vlasů. Když mladší zavře oči, aby se mohl opláchnout, starší vezme jeho tvář do rukou a s šeptáním "Miluju tě." mu políbí obě oční víčka.

HimChan si myslí, že je o trochu divné- a možná i trochu děsivé-jak YongGuk dokáže přepínat mezi hrubým a sladkým ´módem´ mrknutím oka, jakoby to nebyl žádný problém. Ví, že YongGuk rád velí a oba mají rádi drsné hrátky. ´Každodenní YongGuk´je laskavý a milý, stará se o své mladší kamarády. A aby byl upřímný, HimChan miluje obě jeho strany.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Yuki Yuki | Web | 12. ledna 2014 v 22:15 | Reagovat

uaaaa!! Tak to je povídka! :D Já si říkala, že to není možný, že Bangie je přece takoví milý, hodný taťulda...
*pléskla hlavou o stůl*
jakoooo, ehm, kdyby byl takový i v reálu, tak si ho normálně vezmu... xDDDDDDDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama