Special Day

2. ledna 2014 v 22:01 | Maiki
*uf* Čus! *uf*
*ty kokos* Další přeložená povídka *cítí se jakoby uběhla maraton* .. ty kokoos x.x
Vážně už nesmim kreslit cca. 2-3 hodiny v kuse... dohání mě to k šílenství :D A to to ještě nemám ani vybarvený T^T ... fuck it -_- I kill you Avi... máš debilní nápady -_-

Jou, ale to neni k tématu... so :D Hm... myslela jsem, že tam bude sex ... bohužel neni! Lidi já se cejtim jak nějaká kurva, protože ještě nebylo žádný šukání a mně to kurva chybí! (samozřejmě v povídkách) *ehm* Takže... výbuch emocí se stal, bla bla bla, Kuš bum plác plesk! *WTF?!*
Pairing je BangLo... a teď jakože sem v prdeli... já se kurva nemůžu rozhodnout!!! Q.Q *dneska sprostá jak dlažždiš, ou jé xD* Já kkurva a doprdele nevim, ke komu pár párovat Banga! Jeden týden shipuju BangHim, pak zase BangLo (aneb Zang :D)... já fakt nevim ._. ... ale nejvíc BABYz shipujou BangHim (protože BangHim je real!) ... to ste viděli ten gif stalkujícího HimChana když se Gukie svlíká? Ne? :D Tak tady! :D Prostě BangHim je real stejně jako DaeJae... a jestli nakonec vyjde na veřejnost BangLo ... I don´t give a fuck, shipuju to oboje :D A HimChan si bude dál fapovt na svými fotkami a odrazem v zrcadle (že Yuki ;DD)
Ty vole já se rozkecala :D Fíí :D Teda jestli přejede tenhle celej článek, tak jste dobrý, protože povídka cca. 7 A4 xD :DD
Lol :D
So enjoy! :D
!!! Povídku jse jen přeložila!!!

Název: Special Day
Fandom: B.A.P
Bairing: BangLo
Autor: goopeculiar
Translated by: Maiki (me)
Originál: zde
Varování: yaoi (boys love, boyXboy),
sexuální tématika,
OMG Zelo, ta neviňoučkej *-*


Bylo pozdě večer, když jsem se vrátil domů z dalšího natáčení. Byt prázdný, nikdo z členů tu nebyl a ani jeden nezvedal telefon. Cítil jsem se zklamaný a odstrčený. Dnes mám narozeniny a chtěl jsem je s nimi oslavit, ale z nějakého důvody všichni byli pryč.

Naštvaně jsem skopnul svoje boty dolů a svlékl si bundu. Zamířil jsem si to k naší společné ložnici. Plánoval jsem si vzít čisté věci, osprchovat se a jít spát, protože jsem neměl co dělat. Na dveřích ložnice byl přilepený papírek a úhledným rukopisem na něm stálo: Všechno nejlepší k narozeninám YongGuk. Nic víc, nic míň tam nebylo. I tak jsem se cítil nervózní, protože jsem poznal HimChanovo písmo a HimChan měl na svědomí to, co na mě čeká v místnosti. Ten chlap je vážně idiot. Člověk nikdy neví, čím ho překvapí.
Opatrně jsem otevřel dveře a nakoukl dovnitř. V místnosti byla tma, sáhl jsem po vypínači a rozsvítil. Jakmile se osvětlila celá místnost, zadrhl se mi dech v plicích. Maknae naší skupiny ležel na posteli svázaný, na rukou a nohou kožené řemínky. Oči přikryté páskou a nahá hruď stoupala a klesala v pravidelném dýchání. Vše co v tuto chvíli zakrývalo jeho tělo byly šedé boxerky, které vypadaly, že se můžou každou chvíli rozpadnout.
Můj penis zapulzoval. Málem jsem vypustil sten jen při pohledu na něj. Měl jsem sto chutí se na chlapce vrhnout, hned jak jsem ho uviděl v té nejité poloze, ale pak by došlo, že mu bylo kurva patnáct let a hned jsem se cítil hrozně, i když to nebylo poprvé, co jsem o něm měl podobné myšlenky.
Zhluboka jsem se nadechl ve snaze uklidnit se, ale nepomohlo to. Přešel jsem po podlaze a sedl si na okraj postele. Mladší se přestal hýbat, jakmile ucítil, že matrace vedle něj se propadla. "H-hoj?" zamumlal chraplavě. Vlna vzrušení mnou projela, když to řekl tímhle hlasem. Jsem vážně nemocný. "Co… kdo je tam?"
"To jsem já." Odpověděl jsem a mladší úlevně vzdychl. Prohlédl jsem si ho ještě jednou a jazyk přejel po suchých rtech. V hlavě jsem měl spoustu otázek. "Proč… Jak… Co?"
Zelo zakňučel. "Jen jsem chtěl pomoct s dárkem k narozeninám." Vysvětlil. "Nevěděl jsem, že se to stane, já… hyung můžeš mě prosím rozvázat? Bolí mě ruce."
Cítil jsem jak moje srdce taje, když zakňučel. "Jak dlouho tady takhle ležíš?" zeptal jsem se a sundal mu pásku z očí.
"Já nevím." Přimhouřil oči, aby si zvykl na světlo. "A-ale tady není tma, jako když mě sem HimChan hyung vzal." Zaťal jsem zuby při připomínce mladšího. Byl jsem na HimChana naštvaný, že to udělal. Věděl přesně, co cítím k maknaemu, protože jsem mu to jako jedinému řekl. Svěřil jsem se mu, protože jsme stejně staří a on to zneužil… bastard. "O-on řekl, že se ti tenhle dárek bude líbit a budeš šťastný hyung. Hyung, jsi šťastný?"
Jen jsem si prohlížel jeho tělo a měl nutkání ho políbit na holou kůži. Zavrtěl jsem hlavou a zahnal myšlenku pryč, pak jsem se usmál nuceným úsměvem. "Bylo to pěkné gesto Junhong-ah." Rozzářil se a já ho chtěl štípnout do té jeho roztomilé tvářičky. Byl tak vzácný. Cítil jsem se jak monstrum, které ho má pošpinit. Když jsem mu rozvázal ruce, posadil se a třel si bolavé zápěstí, když se díval, jak mu rozvazuju kotníky. Seděl jsem k němu zády. "Co ještě HimChan říkal?" zeptal jsem se s hořkostí v hlase, chtěl jsem vědět, co můj tzv. ´přítel´ pro mě zničil.
Chlapec chvilku mlčel, jakoby vážil svá slova. Slyšel jsem, jak se zhluboka nadechl. "Řekl mi, že… že bych se tě mě dotýkat zvláštním způsobem." ¨
Jakmile jeho slova dozněla, odhodil jsem řemínek a ztuhl. "Co?"
Nevšiml jsem si, kdy si ke mně Junhong přisedl, nicméně teď se mi tlačil na záda. "Takhle." zašeptal mi do ucha. Hlasitě jsem zasténal, když mi přejel dlaní po rozkroku. Kousl jsem se do rtu, abych potlačil ty trapné zvuky. Chlapec vypadal překvapený mým ´výbuchem´ při prvním doteku, ale současně ho to zaujalo. V každém případě přitiskl znovu svou ruku na ztopořený penis, což vyvolalo podobnou reakci.
"Zelo, přestaň."
"Hyung, jsi tak tvrdý." Zašeptal mi do ucha. Tahle slova nebyla svůdná, spíš překvapená mou reakcí na jeho doteky. Položil si hlavu na mé rameno, aby mohl vidět obrys mé erekce v mých teplácích, kterou mi dráždil prsty přes látku. Zaťal jsem pěst.
"Za-zastav." Zaprosil jsem, ale úplně mě ignoroval.
Místo toho mi druhou rukou zajel pod tričko, kde mě pohladil po břišních svalech a hrudníku, přičemž masíroval můj rozkrok. Zalapal jsem po dechu, když se dostal k mým bradavkám. "Cítíš se dobře hyung? Dělám to dobře?" nebyl jsem si jistý, jestli se mi rty otřel o ucho schválně nebo ne. Ať to bylo jakkoli, proud elektřiny mi projel tělem až k mé pulzující erekci. Cítil jsem, že vybuchnu.
V tu chvíli byla moje mysl skoro prázdná touhou. Ztrácel jsem to. Chtěl jsem ho tak moc. Chtěl jsem ho teď. Vše co jsem chtěl udělat, bylo chytit jeho malé boky a přirážet do něj, až bude tím chraplavým hlasem křičet moje jméno z plných plic. Při pomyšlení na tu situaci jsem zasténal a podíval se na strop. Byl jsem pár vteřin od uvolnění. Jeho dech nerovnoměrně narážel do mého krku. Podle toho jak se jeho tělo třáslo, byl nervózní.
A to bylo přesně to, proč jsem ze sebe vydal zvířecí vrčení, odtrhl se od něj, povalil ho na záda a ruce mu přitiskl nad hlavu, udržel jsem je jednou rukou, takže druhou jsem měl volnou. Jeho oči byly široké a vystrašené, když se na mě podíval. "Řekl jsem ti, abys kurva zastavil, Choi Junhong!" zasyčel jsem. Vypustil malý nářek a snažil se skrýt před mým pohledem. "Co se to s tebou děje?"
Odmlčel se. Odklonil hlavu na stranu, aby se na mě nemusel dívat, jeho oči se zalily slzami. "Věděl jsem, že mě nemáš rád tím způsobem, jako já tebe." Promluvil po chvilce.
Hněv v mém hlase se rozplynul, jakmile jsem slyšel jeho ublížený tón. "Co?"
"HimChan hyung říkal, že se ti líbím a-a že mě budeš mít radši, když tohle udělám. Měl jsem vědět, že lže." Popotáhl.
"Ale… já tě mám rád." Zašeptal jsem.
"Ale ne tím způsobem, jakým já mám rád tebe." Pronesl to tak tiše, že jsem ho skoro neslyšel, ale i tak mé srdce začalo splašeně bít.
"Junhong-ah, podívej se na mě."
"Ne."
Použitím volné ruky jsem ho chytil za bradu a donutil se na mě podívat. Jeho velké oči se plnily slzami, které pomalu stékaly směrem k uším a přestože vsál spodní ret do úst, bylo vidět, jak se třese. Chtěl být silný, ale vše co jsem viděl byl smutek a zklamání. Láme mi to srdce vidět ho takhle. "Důvod, proč to nechci udělat je, že tě mám rád." Pustil jsem mu ruce a otřel si oči.
"Já nevím… nerozumím."
Povzdychl jsem si. "Mám tě rád. Hodně. Ale nechci spěchat na něco, na co nejsi připravený. Jsi tak mladý… příliš mladý."
Znovu popotáhl. "Nejsem příliš mladý na to milovat." Pronesl tvrdohlavě.
Byl jsem zaneprázdněný tím, jak sladce vypadá, když se mračí. Když mě praštil, mé srdce udělalo pár kotrmelců. "Milovat?" můj hlas zněl trochu skepticky. Našpulil rty a přikývl. Chvilku jsem se na něj díval. Čekal jsem, že se každou chvíli rozesměje a řekne, že to všechno byl jenom vtip a nic to neznamená. Vše co dělal, bylo, že se na mě díval vzdorovitým pohledem. Nehodlal ustoupit.
Podrážděně jsem vzdychl a převalil se na záda a rukama si zakryl oči. Slyšel jsem, jak se posunul vedle mě. "Hyung?" zašeptal po chvíli. "Já… já tě miluju."
"Je to jen zamilovanost." Odsekl jsem rychle bez toho, abych dal pryč ruce z mých očí. "Strávili jsme spolu spoustu času a já se o tebe staral, takže jsme si teď blízcí… jsi jen zmatený. Je to jen zamilovanost, dostaneš se z toho. Vyžeň mě z hlavy." Nesnažil jsem se ho odradit, jen jsem hledal důvod, proč nepřijmout jeho vyznání.
"Nechci tě pustit z hlavy." Nakonec jsem se na něj podíval. Ležel na své straně postele asi 30 cm ode mě a díval se na své ruce. "Líbíš se mi hyung, hodně." Slabý ruměnec se objevil na jeho tvářích, byla to ta nejroztomilejší věc, co jsem kdy viděl. Byl rozkošný. "A jestli se ti taky líbím hyung, nevidím, v čem je problém."
Tiše jsem se usmál a potlačil nutkání prohrábnout mu rukou vlasy. "Problém je v tom, že mně jednadvacet jedna… dvacet dva a tobě je jen patnáct."
"A co?"
"Takže nás lidé nepřijmou. Věkový rozdíl je příliš velký."
"Proč na tom tolik záleží?" řekl se značným podrážděním v hlase. "Proč záleží na tom, co si myslí ostatní? Dokud se máme rádi, neměli bychom se o to starat."
Zasmál jsem se. "Odkdy jsi tak zralý?"
"Neměň téma, hyung."
Kousl jsem se do rtu a chvíli přemýšlel. Pak jsem si povzdychl. "Jsi si jistý, že to chceš udělat?" odhodlaně přikývl a já se zamračil. "Nemůžeme se jen tak dát dohromady a pak se rozejít, protože jsem se ti přestal líbit. Bude to mít vliv na celou skupinu."
"Neopustím tě."
"Tohle je tak špatný nápad."
"To mě nezajímá." Uchopil mou ruku do obou dlaní. Mé srdce začalo bít jako splašené, když se mě dotkl. "Chci být s tebou YongGukie hyung." Prohlásil nesměle, ale pevně.
Zářivý úsměv se mi rozlil po tváři a přitiskl jsem jeho ruce ke svým ústům. Zápěstí bylo odřené a byly na něm modřiny, od toho, jak byl svázaný. Jemně jsem ho políbil na postižené oblasti, zakňučel. "Je mi to líto." Zamumlal jsem. "HimChan je idiot."
"Myslel, že pomáhá." Chlapec sklopil zrak. "A tohle by se vlastně nestalo, kdyby se do toho nepřimotal." Musel jsem s ním souhlasit. Teď jsem byl vlastně svému příteli vděčný, ačkoli se chvílemi zdá být mírně retardovaný. Vlastně víc než mírně a častěji, než chvílemi.
Junhong se posunul trochu blíž a já posunul ruku trochu níž po jeho těle. Váhavě jsem mu položil ruku kolem jeho malého pasu a zadržoval dech. Až doteď jsem se bál dotknout se ho, protože jsem nevěděl, jestli bych se dokázal ovládnout. Jeho kůže byla stejně jemná a hladká, jak jsem si představoval. "Ahoj." Usmál jsem se na něj. Taky se usmál a oči se mu zaleskly.
"Znamená to, že jsme teď milenci?" zeptal se.
Cítil jsem jeho teplý dech na mém krku a následně i na mé tváři. "Hádám, že ano." Je můj přítel. "Jsme milenci." Choi Junhong je můj přítel. Neměl jsem čas zareagovat a jeho rty se přitiskly na mé. Všechno se to seběhlo tak rychle, že jsem si nebyl jistý, jestli se to doopravdy stalo, ale slabý ruměnec na jeho tvářích mě ujistil, že to byla pravda. Políbil mě. Bylo to trochu nepříjemné, protože pořádně nevěděl, co dělá a byl jsem zaskočený, nicméně, byl to polibek.
"Chtěl jsem, abys měl můj první polibek." Zašeptal rozpačitě a díval se všude možně, i na mě. Usmál jsem se a posunul se blíž, čímž jsem vyplnil tu mezeru mezi námi. Naše těla se k sobě tiskla. Nechtěně jsem mu přejel rukou po hrudním koši, takže se zakroutil smíchy. Podíval se mi do očí. Cítil jsem jeho chvějící se dech na mých rtech. "Hyung." Položil jsem dlaň na jeho hořící tvář a přikývl, aby pokračoval. "Jsem šťastný, že jsem tě potkal."
Usmíval jsem se, když jsem znovu spojil naše rty. Byl nervózní, poznal jsem to podle toho, jak měl ztuhlé rty, ale byl jsem trpělivý a jemný, po chvilce se v mém náručí uvolnil. Váhavě prsty objal mou paži, jakoby si nebyl jistý, jestli může. Souhlasně jsem broukl. Líbilo se mi, když se mě takhle dotkl.
Chtěl jsem k němu být tak blízko, jak jen to bude možné. Chtěl jsem se ho dotýkat a cítit teplo jeho těla. Moje ruka ho popadla za bok a zabořil jsem prsty do měkkého masa. Hodil jsem jednu svou nohu přes něj, abych k němu byl blíž. To způsobilo, že se naše rozkroky o sebe otřely a vzdychl mi do pusy. Moje mysl se zatáhla chtíčem, vše díky tomu malému vzdychnutí.
Začal jsem pomalu hýbat boky, pomalu a smyslně, špičkou svého jazyka jsem zkoumal jeho měkké, plné rty. Nechtěl jsem, aby to takhle skončilo, ale je těžké držet se zpátky. Všiml jsem si, že se napjal, když vypustil další malý nářek. Uvědomil jsem si, že to pro něj je rychlé, příliš rychlé. Musel jsem si připomenout, že je nezkušený.
Odtáhl jsem se trochu lítostivě, protože jsem chtěl pokračovat, ale musel jsem pamatovat na to, jak mladý byl. "Junhong-ah." Zašeptal jsem a políbil ho na tvář. Váhavě otevřel oči a podíval se na mě, povzbudivě jsem se usmál "Chceš, abych přestal? Vezmeme to pomalu, nechci tě honit. Nebudu tě nutit dělat věci, které nechceš dělat." Cvrnkl jsem ho do nosu a on si jen tiše povzdychl.
Byl jsem překvapený, když mě objal, přitiskl obličej na mou hruď a strčil i hlavu pod bradu. Neváhal jsem a objal jsem ho nazpět, držel jsem ho tak pevně, jako bych ho už nikdy nechtěl pustit. Prohrábl jsem mu vlasy a on zapředl. Vsunul ruce pod košili, dotýkal se mé holé kůže a já se zachvěl. Nikdy jsem se necítil tak dobře.
Najednou jsem ucítil, jak jeho malá ruka sklouzla do mých kalhot a než jsem stačil cokoli říct, omotal prsty kolem mého penisu. Chtěl jsem ho zastavit, ale v jeho tváři bylo vidět, že neváhá. Vypadal tak odhodlaný, jako by říkal, ať ho to nechám udělat. A i když jsem se trochu cítil, jako bych ho využil, poddal jsem se mu.
Překulil mě na záda a stáhl mi tepláky do takové úrovně, aby mi polotvrdý penis čouhal ven. Při pohledu na něj polkl a v příští vteřině mi škubnutím odtáhl nohy od sebe a začal pumpovat. Během několika málo minut jsem zcela ztvrdl.
Všiml jsem si, že Zelovi oči těkají z mého ptáka do mé tváře a zase zpátky. Zdál se nervózní. Natáhl jsem ruku a bříškem palce ho pohladil po tváři. Kousl se do spodního rtu. "Nevím, co dělám." Připustil rozpačitě. "D-dělám to správně? Cítíš se dobře hyung?"
"Cítím se skvěle." Ujistil jsem ho a nejistě zasténal. "Cítím se vážně skvěle." Zdálo se, že je pyšný, že mi může udělat radost a byl trochu méně plachý. Sevřel mě pevněji, hladil mě a pumpoval rychleji, s větší jistotou. Zasténal jsem. Bylo jedno, jak hlasitě, ostatní byli pryč.
Můj žaludek se zkroutil, když jsem dosáhl vrcholu. Se zakloněnou hlavou a pěstmi zarytými do prostěradla jsem se chlapci udělal do ruky. Vypadal překvapeně, když sperma vylétlo z mého ptáka, ale pokračoval v pumpování. Musel jsem ho chytit za zápěstí, aby přestal. Očividně by pokračoval, kdybych ho nezastavil. Jeho velké oči se leskly a vypadaly šťastně. "Udělal jsem to správně hyung? Udělal jsem to dobře?"
"Ty… udělals to výborně Junhong-ah." Vydechl jsem. Cítil jsem se naprosto vyčerpaný. Zářivě se usmál, naklonil se ke mně a přitiskl své rty krátce na ty mé. Pak se rozhlédl a hledal něco na čištění ruky. Nakonec to všechno otřel do HimChanovi postele. Chtěl jsem ho napomenout, ale svým způsobem si to druhý nejstarší zasloužil. Zelův nevyzpytatelný úsměv je rozkošný.
Povzdechl si, když mě objal a já jsem omotal paži kolem něj. "Jsem rád, že ses cítil dobře." Zašeptal a maloval mi neviditelné vzory na hruď.
Uvědomil jsem si, že by to mohl chtít oplatit a podíval jsem se na něj. "Ty… Chceš mě?" zeptal jsem, když jsem rukou zajel k jeho vstupu. Zamračil se, zcela nechápal, co jsem tím myslel. Povzdychl jsem si. "Chceš, abych se o tebe postaral?" vypadlo ze mě.
Zavrtěl hlavou, když si uvědomil, co jsem chtěl udělat, zčervenal. "Neboj se o mě, hyung." Promluvil. "Všechno to bylo pro tebe. Nakonec, máš dnes narozeniny." Tiše jsme leželi, jen se objímali. Snažil jsem se právě zpracovat to, co se před chvilkou stalo a skutečnost, že mám teď vztah s maknaem naší skupiny. Snažil jsem se nemyslet na ten věkový rozdíl. Maknae nakonec prolomil mlčení a zamumlal: "Promiň, že jsem ti nedal ten správný dárek."

Usmál jsem se a přitáhl si ho k sobě blíž. "To je v pořádku. Ten cos mi dal se mi líbil, a hodně." Zašeptal jsem a políbil ho do kudrnatých vlasů. Tak nějak jsem věděl, že to je nejlepší dárek, jaký sem si kdy mohl přát, ale neřekl jsem to nahlas. Cítil jsem se tak trochu laciný.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Yuki Yuki | Web | 5. ledna 2014 v 4:13 | Reagovat

Nakonec to otřel do Himchanovi postele xDDDDDDDD nééééééé xDDDDD Tak to bylo psycho :D škoda, že toho Bang nevyužil a neošukal ho už když byl svázaný :D příště snad :D
Ke gifu.... Máme svoje teorie, ano :D Himchan se dokáže uspokojit sám... narcis jeden :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama