Vocal Practise

1. ledna 2014 v 2:12 | Maiki |  K-Pop FanFiction
Hello peasants! :D (bo jak se to píše xD)
Takže :D Protože dneska máme ten krásný Nový rok ( a protože jsem včera jaksi ehm... zapomněla zveřejnit povídku :D) tak dneska tady přibudou 2 povídky! :D A protože žádný začátek Nového roku by se neobešel bez kapky perverznosti, tak i dnešní povídky nebudou jen o vyznání lásky, držení ručiček atd. ! :D Začneme zlehla... a skončíme totálně v prdeli(doslova) :DD
So enjoy ^^

!!! Povídku jsem jen přeložila!!!

Název: Vocal Practise
Fandom: B.A.P
Pairing: DaeUp/DaeJong
Autor: goopeculiar
Translated by: Maiki (me)
Originál: Omlouvám se, ale nemůžu to najít :// můžete sami proledat seznam tady
Found it! Zde!
Upozornění: yaoi (boys love, boyXboy), sexuální téma,
JongUppieho úžasná nevinnost a flegmoušské chování,
občas mi tam přeskočí čas (jakože z přítomýho do minulýho atd. :DD)Vlastně to je hrozný nápad. Daehyun vlastně ani nemá ponětí, co dělá, ale myšlenka ho udeří tak rychle a zdá se to jako dobrý plán. Chlapcův šukézní zadek je tak dokonalý, když se mladší lehce sehne a lokty se opře a zadní stranu židle, na které sedí YoungJae a mluví spolu. To byl nejspíš důvod, proč Daehyunův mozek na chvilku zkratoval a pak se zpátky nahodil. Přešel přes místnost a chycením mladíčka za ruku přerušil rozhovor a táhl ho ven z místnosti.
"Myslím, že si musíme procvičit hlasy, JongUppie." Řekl Daehyun příliš hlasitě a strnule, jakoby se ho někdo na něco vyptával-což nikdo neudělal, protože ostatní jen tupě zírali. Starší vytáhl mladšího z čekací místnosti a zamíří s ním do chodby.
"Kam jdeme, hyung?" zeptal se chlapec. Myslí to dobře-vždycky je tak zatraceně slušný- a druhý zpěvák se cítí téměř provinile kvůli tomu, co se chystá udělat. Přesvědčuje se, že je to všechno JongUpova chyba. Kdyby jen nebyl tak zatraceně roztomilý a hezký, nestalo by se to. Je to jeho vina.
"Jdeme na místo, kde budeme sami, abychom mohli zkusit nové hlasoví cvičení, o kterém jsem četl." Lhalo se mu tak snadno, že se bál sám sebe.
"Jaký druh cvičení?" zeptá se druhý. Jeho tón není podezíravý, ale zvědavý.
"Já, ehm… Za chvíli to vysvětlím." Daehyunovi se konečně podařilo najít odemčené dveře, zatlačil a otevřel. Střelil krátký pohled po místnosti. Není moc velká, ale zato to, k čemu se chystá ji použít je ideální. Vtáhl JongUpa dovnitř a zamkl za sebou dveře. Když se otočil, mladší tam stál s pohledem upřeným na něm a jemným úsměvem na rtech, koutky zvednuté. Daehyun měl ve tváři bezradný výraz. Tohle je jedna z nejroztomilejších věcí, co jsem na něm viděl. Seru na svůj život.
"Tak jak to cvičení funguje?"
Chlapcova otázka vytrhla Daehyuna z omámení, cítil se, jakoby mu někdo chrstl do obličeje studenou vodu. "O-oh, jo." Řekl s koktáním. Slova ho málem zradila a je si vědom, jak strašná ta myšlenka je, ale teď není cesty zpátky, protože by to bylo podezřelé. Těžce si povzdychl. "Jde o to, ehm… promazat krk." Dal si mentální poplácání po zádech, za rychlé myšlení.
JongUp se zamračil. "Co tím myslíš? Jak promazat?"
Daehyun otevřel a zavřel ústa, jakoby chytal vzduch. Není si úplně jistý, jak to vysvětlit, protože slovy: Chci, abys mi ho vykouřil, mladšího nepřesvědčí. "Myslím, že bude jednodušší, když ti to ukážu."řekl nakonec, chytl chlapce za ruku a posadil ho do luxusního křesla v rohu místnosti. JongUp se na něj díval s očekáváním, co bude následovat a Daehyun se cítil, jako by páchal nějakou trestnou činnost.
Zhluboka se nadechl, ignorujíc myšlenky o soudních síních a vězeňských celách, zatlačí na JongUpovo rameno, aby ho opřel v křesle. Daehyunovi ruce sevřely opěrky a hladově se podíval na to sexy tělo, nad kterým se skláněl. Oči mladšího se nejistotou rozšířily, ale dětská zvědavost v nich byla stále. Vypadal zamyšlený.
Ne na dlouho. Ruce staršího se natáhly a pracovaly na otevření kalhot, mladší neudělal nic, čím by ho zastavil, ale jakmile se štíhlé prsty dotkly lemu džín s úmyslem stáhnout je, mladší ho chytil za zápěstí "C-Co to děláš?" zeptal se, oči veliké panikou. Daehyun se na něj podíval. "T-ty se chceš dotknout… té mojí věci?" starší přikývl. Věci jako tohle mu připomínají, jak je JongUp mladý, ale to není ta věc, na kterou chce myslet, zvlášť když je takový kousek od toho, aby měl v ústech penis mladšího.
"Nejspíš se budeš cítit trochu divně, ale věř mi, jo? Důvěřuj hyungovi." Mladší neslyšitelně polkl a kývl s odhodlaným výrazem ve tváři. Daehyun roztáhl mladšímu nohy a usadil se mezi jeho koleny. Rozepl a sundal JongUpovi kalhoty s mistrnou dovedností- vzhledem k tomu, kolikrát to už udělal sobě, není se čemu divit- a vytáhl chlapcovu chloubu. Očividně ho těší, že už je napůl tvrdý, což znamená, že je ještě nedotčený. "Dávej pozor, co hyung dělá, protože to pak budeš dělat taky." JongUp poslušně přikývl a roztřeseně se nadechl, když se špička Daehyunova jazyka dotkla špičky jeho penisu.
Daehyun olízl lepící se první kapičky štěstí, které se uvolnily štěrbinou. Jakmile prsty obalily kořen mladšího, Daehyun se odvážil a podíval se mu do tváře. Chlapec ho v křesle sleduje s přivřenýma očima, rty dělají cestu vysokým stenům a ruce pevně svírají opěrky. Výraz v jeho očích je pro Daehyuna něco zcela nového. Tak hřejivý, chtivý, jakoby vše, co chce JongUp udělat je chytit ho za vlasy a narvat mu ho do huby. Je to pohled, o kterém si Daehyun nemyslel, že ho nikdy u mladšího uvidí, ale vzrušilo ho to ještě víc.
Daehyun klouže prsty po celé délce mladšího, jazykem přejede od kořenu ke špičce toho horkého orgánu a vloží jej do úst. JongUp škubne kyčlemi. V reakci se zhoupne v bocích, což udělá šustivý zvuk (díky křeslu). Zvuk vysílá vibrace po celém jeho těle a razí si cestu dolů k penisu. Daehyun takovou reakci nečekal a když se penis mladšího dostal až k jeho čípku, položil ruce na stehna mladšího ve snaze udržet ho. Nechce se udusit.
Daehyun těžce dýchal nosem a nasadil stabilní tempo. Používal všechny triky, které zná. Vířil jazykem kolem napjaté kůže, přejede po žílách, polkne, kdykoli ucítí náraz v zadní straně krku. Chce to udělat rychle a efektivně, protože jeho problém v kalhotách je stále větší a JongUpův penis v ústech s jeho vzdycháním. Je toho moc.
Naštěstí je JongUp blízko, velmi blízko. Daehyun to může říct díky kňučivým vzdychům, které mladší vydává a jak se jeho boky pohybují samy od sebe. JongUp ho stále pozorně sleduje, i když chtíčem vidí skoro černě. Starší zvýší tempo a v ústech dělá vše, aby mladšímu způsobil orgasmus.
S několika dalšími pohyby boky a dlouhým zasténáním se mladší udělá Daehyunovi do krku. Daehyun se zdá být sám se sebou spokojený a poslušně polkne. Nechává se penis v ústech, dokud úplně neochabne a vyndá ho. Jazykem přejde po bradě, kam steklo přebytečné sperma. JongUp se otřese. "M-měl jsem se cítit tak dobře?" zeptal se ochraptělým a zastřeným hlasem.
"To je ta nejlepší část." Daehyun si nemůže pomoci, ale usměje se. Zapne mu kalhoty a postaví se. Ve zpřímené poloze zasténá. Jeho penis se napíná proti přední straně džín a to je víc než jen trochu nepříjemné. Je na sebe vlastně hrdý, že to ustál. Odkašle si a rozpačitě se podívá na JongUpa, který stále sedí v křesle. "Tak co… myslíš, že to můžeš zkusit udělat?"
Mladší na chvilku odvrátí červenající se tvář. "Zkusím to." Zamumlá. Vymění si místa. JongUp klečí na podlaze, zatímco Daehyun sedí v křesle a kalhotami staženými do půli kolen, protože mu došlo, že by mohl mladší mít s tím potíže.
JongUp chvíli jen zírá s vytřeštěnýma očima na zvětšenou a tvrdou chloubu staršího. Daehyun rychle ztrácí trpělivost. "Dotkni se ho." Řekl. Znělo to víc chtivě, než chtěl, ale svému účelu to posloužilo dobře. Mladší nejistě uchopil staršího u kořene penisu. Daehyun polkl sten. "D-dobře. T-teď si ho dej d-do úst."
JongUp se na něj podíval se slabým ruměncem ve tváři a pomalu se skláněl. "Ale nejsem si jistý, jestli to budu dělat správně."
"Stačí jen zkopírovat to, co jsem udělal." Řekl s úsměvem Daehyun, doufal, že to mladšího přesvědčí. "Nemůžeš to udělat špatně. Dyžtak tě povedu, ok?" Jako vždy je JongUp poslušný. Přikývl a sklonil se níž, jeho horký dech dýchal na Daehyunovi erekci, který skoro nahlas zasténal. Nechtěl chlapce vylekat, proto se kousl do jazyka. Málem mu vzdych utekl úplně, když se rty mladšího váhavě obalily kolem něj a pomalu klouzaly dolů po penisu. Tentokrát vzdychne, v rukou mu škube.
Ten kluk zřejmě nemá ponětí, co dělá, ale to je v pořádku. Daehyun si pomyslí, jak je roztomilý, když se soustředí na to, co právě dělá, usmívá se. Když se na něj mladší podívá, rychle úsměv stáhne, aby si nemyslel, že se směje jemu.
Místo toho přejíždí prsty po krátkých vlasech mladšího. Přes rty vypustí třaslavý povzdech a přikývne, když se na něj mladší tázavě podívá. Kývl na znamení, že to dělá dobře. A bylo to tak. Je to lepší, než většina kouření, které mu kdo dal, ale je to možná proto, že JongUp do toho dává veškeré úsilí. To, co ten kluk dělá je perfektní!
Netrvá to dlouho a JongUp je schopen si dát bez dávení jeho penis hluboko do úst. Daehyun zvrátí hlavu nazpět, když jím projede vlna extáze, když se hrdlo mladšího sevře kolem jeho chlouby. Oči staršího se vrátily do lebky. Chtěl rukama tahat mladšího za vlasy, ale spokojil se se svíráním opěrky křesla. Bylo to příliš dokonalé, než aby to skončilo. Zavřel oči a vzápětí se málem udělal.
Málem zakňučel, když teplo kolem jeho penisu zmizelo. Cítil se tak zatraceně dobře. Nechtěl, aby to skončilo. Jako útěchu Daehyun mladšího pohladil. "Neměl by ses při tom na mě koukat?" ozval se mladší předtím, než Daehyun stačil něco říct, nebo aby řekl, prosím, pokračuj. "Řekls mi, abych při tom na tebe díval. Proč ses nekoukal?!
"O-oh… ale já už to umím a tak jsem se nemusel dívat, jen… nechat tě udělat to."
"Ale hyung." JongUp si povzdychl. Starší by přísahal, že jeho hlas byl hlubší než předtím. "Já chci, aby ses na mě díval."
Daehyunovi přejel mráz po celé délce páteře. Z nějakého důvodu se vyhýbá očnímu kontaktu- protože ví, že by se udělal rychleji, než by chtěl-ale když mladší mluví tímhle tónem, nemůže si pomoct, nakloní hlavu dopředu a otevře oči. JongUp se na něj díval pevným prosebným pohledem spod řas. "D-dobře." Zašeptal Daehyun.
"Děkuju." Sklonil hlavu a rozmazal precum na rtech a zatlačil na špičku. Daehyun ucítil dost dobře známý uzel v žaludku, když viděl, jak jej JongUp bere do úst. Jeho penis obklopily rty mladšího a jeho jazyk, tan jeho zasranej jazyk, se zakmital kolem něj.
Mladší celou dobu udržoval oční kontakt, což Daehyuna dohánělo k šílenství. Tentokrát podlehl nutkání chytit mladšího za vlasy. Pomalu zvedl ruku a opřel ji o pohybující se JongUpovu hlavu. Jeho prsty sevřou hnědé vlasy. Mladší zakňučí, když mu v krku začne vibrovat. Daehyun vidí bíle v návalech horka. Udělá se mu do pusy a pohne boky jako mladší předtím.
Jakmile se záškuby zastaví, mladší se odtáhne a očividně chce obsah vy svých ústech někam vyplivnout, Daehyun ho zastaví. "Spolkni to." Přikáže chraplavým hlasem. Mladšího oči se na chvilku rozšířily, ale udělal, co se mu řekl, nicméně polknutí slané látky mu nebylo zrovna příjemné. Daehyun ví, jaké to je, z vlastní zkušenosti. "Hodný kluk."
JongUp sedí na bobku a jazykem si přejel po oteklých rtech. "Takže teď bude můj hlas lepší?"
V první chvíli Daehyun neměl ponětí, o čem druhý mluví. Zamračí se. "Co?"
"Bude můj zpěv teď lepší?" opakuje. "Bylo to hlasové cvičení, ne?"
Daehyun na něj chvíli upírá zrak. Pak málem nahodí facepalm, díky své vlastní hlouposti. Usměje se na mladšího. "Jo, jo bude to lepší." Řekne rychle a opět se cítí jako ten nejhorší člověk na světě, když mladšího takhle podvedl. Není možné to vrátit, ale vlastně toho ani nelituje. "Udělal jsi to dobře." Způsob, jakým se mladší rozzářil, donutilo jeho srdce k rychlejší činnosti. "Ale nemůžeš to dělat s nikým jiným, než se mnou, jo?"
JongUp přikývne. "Dobře." Na nic se nevyptával.
"Slibuješ?" nastavil malíček. JongUp neváhala a zavěsil do něj ten svůj.
"Slibuju." Zašklebil se chlapec vesele. Chvilku zabralo, než se postavil na nohy, protože je má ztuhlé od dlouhého klečení. Daehyun mu pomohl vstát, podepírajíc ho rukou. "Nechci to dělat s nikým jiným." Zamumlal mladší, prsty zkroucené jak držel Daehyunův rukáv, aby udržel rovnováhu, dokud ho nohy nebudou znovu poslouchat. "Mám tě rád, hyung." Začervená se, jakmile se přizná.
Daehyunův výraz se zjemňuje. "To myslíš vážně?" zeptá se a mladší přikývne, nemůže se ubránit úsměvu. Položí ruku na tvář mladšího, podívá se mu do očí, nakloní se blíž a spojí na pár sekund jejich rty. Cítí, že je to tak správně a proto je spojí znovu, tentokrát hladověji. "Jsem rád, že to tak cítíš." JongUpův obličej je červenější, než když dřív.
Zahladí všechny stopy, kterými by mohli být podezřelí a pak rychle odejdou na parkoviště, kde ostatní čekají v autě. Leader YongGuk na ně upře pohled ze sedadla spolujezdce, když nastoupí na svá místa. "Co vám tak dlouho trvalo?" zeptal se. "Čekali jsme na vás."
"Hlasové cvičení." Odpověděl Daehyun bez zaváhání a JongUp se zbarvil do červena, ale souhlasně přikývl. Nejstarší hyung podezíravě přivře oči a těká pohledem z jednoho na druhého, ale nic neřekne. Když se dodávka dala do pohybu, stále je sledoval.
Jízda byla vcelku tichá. Každý byl unavený a jediný kdo mluvil, byli dva nejmladší, kteří si něco šeptali v zadní části vozu. Daehyun zavřel vyčerpaně oči po jejich odpoledním vystoupení. Zaměřuje se na dohnání tolik potřebného spánku, když mu někdo zezadu poklepe na rameno. Je příliš unavený na to, aby se otočil a aby se podával na toho, kdo k němu tiše mluví. "Hyung, Junhongie chce vědět, jaký druh hlasového cvičení jsme dělali, ukážeme mu to?
"Jistě." Zamrmlal Daehyun roztržitě. Všechno, co chtěl udělat, bylo zdřímnout si, až se dostanou domů. Zrovna dvakrát nepřemýšlel, když s kolem něj omotaly JongUpovi ruce zezadu a položil svou bradu na jeho rameno. Ale když se dychtivé ruce natáhly a chytly ho za rozkrok s úmyslem sundat kalhoty, Daehyun spal. Teda teď nebyl vůbec ospalý. Místo toho zakňučel, chytl mladšího ruce a zatlačil je zpět, ale už bylo pozdě. Všichni to viděli. Všichni.

Nejhorší na tom bylo, že nikdo nic neřekl. JongUp byl lhostejný jako vždy, prostě tam seděl a koukal od jednoho k druhému. Junhong neměl ponětí, co se děje- Daehyun si byl zcela jistý, že se kouká zděšeně proto, že okopíroval výraz YongGuka hyung. Maknae vždy dělá to, co jeho oblíbený hyung. YoungJae se samolibě usmíval a HimChan se mračil. Vypadal naštvaně a zároveň i… nadšeně? Ach bože, Daehyun si byl jistý, že ho zavraždí ve spánku.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Yuki Yuki | Web | 2. ledna 2014 v 14:45 | Reagovat

Ach můj nadržený manžel ^^ To snad není možný :DD Hlasové cvičení, jasně.. jak naivní a průhledné :D ale zatraceně sexy xDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama