Listopad 2014

Just two of us

12. listopadu 2014 v 21:06 | Maiki |  K-Pop FanFiction
Yo!
Tenhle nápad mi prostě vyskočil v hlavě a napsala jsem to téměř bez přemýšlení . Nemá to ořádný začátek, nemá to konec (možná takový zakončení), nemá to pokračování, je to prostě nápad.

Obrázek není.


Rádoby umělecké fotky

10. listopadu 2014 v 20:09 | Maiki |  My Art
Zdravím! :D
Dobře, asi bych se nejdřív měla omluvit za to, že jsem se tady neukázala nějaký ten měsíc a hezky tu na to všechno usedal prach ... >u> ... Ano, omlouvám se!!!!
Nebudu tady vykládat řeči, že školy je nad hlavu a mám i mimoškolní aktivity... KECY!! Mimoškolní aktivity jsem ukončila v 8. ročníku základní školy a do školy se učím, jen když musím (jéé, to se rýmuje .D) .
Budu se snažit se dokopávat sem znovu co nejčastěji přidávat příspěvky. Možná i na světlo vytáhnu něco z mojí soukromé tvorby (kecáám! :DD). Ale'!! :D Snažila jsem se dopsat BunnyJae (jesti si někdo pamatuje) a mám problém. A ten problém mám a měla jsem vždycky. Napsala jsem si začátek, vymyslela konec, ale sekla se uprostřed ... takže s tím co? Nehnu!! :D

Ale teď zase z druhé strany (z druhé strany galaxie). Do školy máme zadaný projekt Mé oblíbené místo a tak jsem si asi před měsícem vzala na chatu foťák, že si vyfotím to místo a pokusím se ze sebe udělat umělce a nafotím i něco okolo.
Některé fotky se mi líbí, některé ne tolik, ale nebudu je vyhazovat (na to jsem měla moc mokrý nohy).
Takže já sem jednu hodím na úvod a zbytek frcnu pod celý článek. Připíšu k tomu menší komentář a bude to hotovo! :D

Budu ráda za každý názor, komentář a takovou tu podobnou věcičku (co to melu?!).
Mějte se úžasně a znova se omlouvám za mou neaktivitu!

Enjoy!! :3