Just two of us

12. listopadu 2014 v 21:06 | Maiki |  K-Pop FanFiction
Yo!
Tenhle nápad mi prostě vyskočil v hlavě a napsala jsem to téměř bez přemýšlení . Nemá to ořádný začátek, nemá to konec (možná takový zakončení), nemá to pokračování, je to prostě nápad.

Obrázek není.


"Prosím, nech si to vysvětlit! Není to tak, jak to vypadá. Byla to nehoda!"

"Není to tak, jak to vypadá?! Byla to nehoda! Ani jistě, tak náhodou ti spadla do klína hlavou napřed!!! Vypadni a už se nikdy nevracej, rozumíš?!" HimChan řval. Byl naštvaný na nejvyšší možnou míru a zraněný člověkem, kterému věřil nejvíc.


"HimChan…" YongGuk ho opatrně chytl za zápěstí, ale odpovědí mu byla dobře mířená facka.


"Nedotýkej se mě. Už nikdy. Nechci tě tady. Vypadneš z mýho života, vypadneš z Junhongova života a půjdeš si za tou svojí kurvou." Procedil HimChan skrz zuby a zabouchl se v ložnici. Popadl cestovní tašku a naházel do ní pár věcí, které patřily jeho bývalému partnerovi. Tašku pak hodil jen před dveře a sedl si na postel. Plakal. Plakal dlouho, a i když mu došly slzy, stále vzlykal. Pohled mu padl na postýlku stojící v rohu, v níž spal jejich jeho syn. Koukal skrz dřevěné tyčky těma velkýma očima a nechápal, proč jeho tatínek brečí.


HimChan se zvedl z postele a zvedl Junhonga z postýlky. Objal ho silně, ale ne tak silně, aby mu ublížil.
"Odteď jsme na to sami Junhongie. Zvládneme to spolu, viď? Nepotřebujeme ho tady. Budeme tu spolu, ty a já. Slib mi Junhongie, že nebudeš po něm." Mumlal si pro sebe HimChan a při poslední větě líbnul Junhonga do vlásků. Jako by jeho synek pochopil, co mu říká, natiskl se ke svému tatínkovi a pěstičkami se chytl jeho rukávů.
Nepustí se tatínka a tatínek zase nepustí jeho.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama